zizou napisał(a):

Widziałem kilka razy - to melodia przyszłości, ale raczej na pewno nie następnego sezonu. I nawet nie chodzi o jego "mikrą" posturę - na razie gra typowo juniorską piłkę. Technicznie - brylancik, ale taktycznie - dużo pracy przed nim.
W następnym sezonie, o ile nie będzie kontuzji, spodziewam się raczej błysku Żurka i powrotu do pierwszego zespołu Efira (stracił rok przez kontuzję, inaczej już dawno by grał w pierwszym składzie częściej niż Kucharczyk).
|
Po debiucie Żurka wydaje mi się słaby psychicznie. Zobaczymy jak będzie dalej, ale dla mnie jednak Kosa jest lepszy, chociaż Legia go chyba u sb nie widzi.