Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19310
Stary 11.03.2012, 22:01
Dokładnie ,ale nie dziwie się im.
Mają słabszą drużynę piłkarsko od nas i Korupcjorza ,ale nie tracili aż tak bardzo głupio punktów i mają stabilizację od prawie 2 lat, co zaprocentuje mistrzostwem . U nas NIGDY by to nie przeszło, przy tak katastrofalnej grze jaką prezentowali. Maćka Skorżę ( swoją drogą tęsknie za tym " Mina Maciusia bezcenna" ) Boss zwolnił ,gdy Wisła była LIDEREM.
Boję się,że nie załapiemy się na rozstawienie w 4. rundzie LE. Tak było ostatnio:

Stade Rennais ** Fra 16.735
Austria Wien ** Aut 16.640
Rapid Bucuresti ** Rom 16.164
Partizan Belgrade ** Srb 15.850

My mamy 14.983 , a więc musimy liczyć na korzystne rozstrzygnięcia w innych ligach, choć to prawie pewne,że tak się nie stanie.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując