Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zizou
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Legionista (znowu) we Wrocławiu;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19308
Stary 11.03.2012, 21:43
felipe napisał(a):Wyświetl post
Zresztą - dostaną duży pieniądz to wzmocnią skład solidnym kopaczem (tak jak teraz), a w kadrze zrobi się miejsce dla jakiegoś nowego młodego Polaka z ich szkółki - ponoć już czeka na swą szansę jakiś mag Jagieło Swoją drogą - poważnie jest to taki wielki talent (do Legionistów)? Widział go kto?
Widziałem kilka razy - to melodia przyszłości, ale raczej na pewno nie następnego sezonu. I nawet nie chodzi o jego "mikrą" posturę - na razie gra typowo juniorską piłkę. Technicznie - brylancik, ale taktycznie - dużo pracy przed nim.
W następnym sezonie, o ile nie będzie kontuzji, spodziewam się raczej błysku Żurka i powrotu do pierwszego zespołu Efira (stracił rok przez kontuzję, inaczej już dawno by grał w pierwszym składzie częściej niż Kucharczyk).
"Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".
Odpowiedz cytując