0 22 napisał(a):

Myślę, że to niemożliwe. Nie chciałbym tłumaczyć dlaczego, bo rozpocznie się dyskusja o tym czy odpadnięcie z X jest bardziej kompromitujące od Y.
Niemożliwe i ch....
|
Gratuluję optymizmu. Kibice niejednego polskiego klubu się już na nim przejechali, ale jeśli za wszelką cenę starasz się unikać wyciągania wniosków... Twoja sprawa.