Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19305
Stary 11.03.2012, 21:38
Mistrza pewnie zgarnie Legia. Nie widzę nikogo innego kto mógłby im w tym przeszkodzic. Sląsk wraca na swoje tory czyli solidnie ale bez szału. Korona zaraz spuchnie, Ruch podobnie. Jedynie, Polonia ale ona raczej prędzej zaliczą serię kolejnych wpadek niż zwycięstw, bo tam na łbie wszystko jest postawione.

My, tak jak mówiłem jak cudem zdobędziemy 4 pozycje będzie to wynik bardzo dobry. A z drugiej strony Probierz to idealny trener dla takiego Kirma czy Bunozy, tudzież innych tuzów piłki, którzy mają zaszczyt kopać na Reymonta. Kierowca i samochód mają już te same umiejętności

Weźcie skończcie z tym ,ze zdobędziemy PP. Ironia nie na miejscu gdy chude lata przed nami.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując