Mistrza pewnie zgarnie Legia. Nie widzę nikogo innego kto mógłby im w tym przeszkodzic. Sląsk wraca na swoje tory czyli solidnie ale bez szału. Korona zaraz spuchnie, Ruch podobnie. Jedynie, Polonia ale ona raczej prędzej zaliczą serię kolejnych wpadek niż zwycięstw, bo tam na łbie wszystko jest postawione.
My, tak jak mówiłem jak cudem zdobędziemy 4 pozycje będzie to wynik bardzo dobry. A z drugiej strony Probierz to idealny trener dla takiego Kirma czy Bunozy, tudzież innych tuzów piłki, którzy mają zaszczyt kopać na Reymonta. Kierowca i samochód mają już te same umiejętności
Weźcie skończcie z tym ,ze zdobędziemy PP. Ironia nie na miejscu gdy chude lata przed nami.