martin_6 napisał(a):

|
Skąd ta pewność? Równie dobrze możecie dostać w trąbę w 3. rundzie od mistrza jakiejś Albanii i potem odpaść także z LE. Myślisz, że to niemożliwe?
|
Myślę, że to niemożliwe. Nie chciałbym tłumaczyć dlaczego, bo rozpocznie się dyskusja o tym czy odpadnięcie z X jest bardziej kompromitujące od Y.
Niemożliwe i ch....
Ja już się witam z gąską
