Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19303
Stary 11.03.2012, 21:34
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Skąd ta pewność? Równie dobrze możecie dostać w trąbę w 3. rundzie od mistrza jakiejś Albanii i potem odpaść także z LE. Myślisz, że to niemożliwe?
Myślę, że to niemożliwe. Nie chciałbym tłumaczyć dlaczego, bo rozpocznie się dyskusja o tym czy odpadnięcie z X jest bardziej kompromitujące od Y.

Niemożliwe i ch....

killzone napisał(a):Wyświetl post
Dobra kurva, już niech moi bracia po szalu nie .......a o tym mistrzu bo sie nie dobrze robi.

9 kolejek do konca a tu juz u niektorych spusty uskuteczniają
Ja już się witam z gąską
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując