Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Baldur80
Junior Member
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Warszawa/Oakham UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19302
Stary 11.03.2012, 21:24
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Skąd ta pewność? Równie dobrze możecie dostać w trąbę w 3. rundzie od mistrza jakiejś Albanii i potem odpaść także z LE. Myślisz, że to niemożliwe? Oczywiście dotyczy to każdego ewentualnego mistrza, także Wisły (taki żarcik z tą Wisłą )
Nie no mam nadzieje ze nasze kochane Polskie klubiki przestana w koncu odpadac w pucharach z amatorami.
Kraj 40-milionowy zasluguje chyba na min przyzwoitosci i zakonczenie tych kompromitacji raz na zawsze.
Odpowiedz cytując