martin_6 napisał(a):

Skąd ta pewność? Równie dobrze możecie dostać w trąbę w 3. rundzie od mistrza jakiejś Albanii i potem odpaść także z LE. Myślisz, że to niemożliwe? Oczywiście dotyczy to każdego ewentualnego mistrza, także Wisły (taki żarcik z tą Wisłą )
|
Nie no mam nadzieje ze nasze kochane Polskie klubiki przestana w koncu odpadac w pucharach z amatorami.
Kraj 40-milionowy zasluguje chyba na min przyzwoitosci i zakonczenie tych kompromitacji raz na zawsze.