0 22 napisał(a):

Bez ciśnień. Najwyżej odpadniemy w 4 rundzie i będziemy w LE.
|
Skąd ta pewność? Równie dobrze możecie dostać w trąbę w 3. rundzie od mistrza jakiejś Albanii i potem odpaść także z LE. Myślisz, że to niemożliwe? Oczywiście dotyczy to każdego ewentualnego mistrza, także Wisły (taki żarcik z tą Wisłą

)