Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19295
Stary 11.03.2012, 21:09
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Co do Legii to jeśli po sezonie sprzedadzą koljne swoje klejnoty (Wolski,Żyro) to z ligi mistrzów nic nie będzie.
E tam, niekoniecznie. Jak sprzedawali Rybusa, Komorowskiego i Borysiuka to też pojawiały sie głosy, że to już oddanie mistrzostwa walkowerem. A widzimy doskonale co się dzieje...

Zresztą - dostaną duży pieniądz to wzmocnią skład solidnym kopaczem (tak jak teraz), a w kadrze zrobi się miejsce dla jakiegoś nowego młodego Polaka z ich szkółki - ponoć już czeka na swą szansę jakiś mag Jagieło Swoją drogą - poważnie jest to taki wielki talent (do Legionistów)? Widział go kto?
Odpowiedz cytując