AYALA napisał(a):

|
Co do Legii to jeśli po sezonie sprzedadzą koljne swoje klejnoty (Wolski,Żyro) to z ligi mistrzów nic nie będzie.
|
E tam, niekoniecznie. Jak sprzedawali Rybusa, Komorowskiego i Borysiuka to też pojawiały sie głosy, że to już oddanie mistrzostwa walkowerem. A widzimy doskonale co się dzieje...
Zresztą - dostaną duży pieniądz to wzmocnią skład solidnym kopaczem (tak jak teraz), a w kadrze zrobi się miejsce dla jakiegoś nowego młodego Polaka z ich szkółki - ponoć już czeka na swą szansę jakiś mag Jagieło

Swoją drogą - poważnie jest to taki wielki talent (do Legionistów)? Widział go kto?