Bobek90 napisał(a):

Michal1906
Piekne swiadectwo Poziom intelektualny? Mniej niz zero, uueoe mniej niz zero...
|
Dzimi napisał(a):

|
Jak się nie umiecie zachowywać, to nie powinniście mieć prawa do jeżdżenia na wyjazdy. Co z tych wyjazdów wynika to właśnie wiemy - 80 tyś Euro kary. Jak już powiedziałem - kogo nie interesuje kibicowanie i mecz, tylko zadymy, niech zamiast na stadion uda się do psychiatryka. Jak napisał kolega wyżej, tzw. kibole (bo kibicami ich nie nazwę) są głupimi szczeniakami mającym głęboko w dupie Wisłe w imię durnych małpich zachowań. Ale to zrozumiesz jak Ci trochę lat przybędzie.
|
Cytat z filmu: Są trzy kategorie kibiców: Pikniki, ultrasi i hoolsi
Zacznijcie szanować się wzajemnie! Bo swoim p-i-e-r-d-o-l-e-n-i-e-m na forum nie zmienicie Wiślackiego klimatu kibicowskiego. Lubisz bezpiecznie dojść, dojechać do stadionu, siąść wygodnie na sektorze zobaczyć piękną oprawę, po czym bezpiecznie wrócić do domu z szalikiem owiniętym wokół szyi a nie schowanym w majtkach! To szanuj to co masz i pomyśl czasem że zawdzięczasz to kibicom a nie klubowi czy zarządowi! Zawdzięczasz to braciom po szalu, w większości zajebistym ludziom, młodym jak i starym dla których Wisła to coś więcej niż 5 liter i mecz raz na 2 tygodnie! Oni żyją tym na co dzień! Nie znasz tych ludzi, nie masz o nich zielonego pojęcia więc przestań pisać że powinni udać się do psychiatryka czy że zachowują się jak małpy!