Wyświetl pojedynczy post
Michal1906
Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Południowa Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11104
Stary 11.03.2012, 20:59
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Michal1906
Piekne swiadectwo Poziom intelektualny? Mniej niz zero, uueoe mniej niz zero...
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Jak się nie umiecie zachowywać, to nie powinniście mieć prawa do jeżdżenia na wyjazdy. Co z tych wyjazdów wynika to właśnie wiemy - 80 tyś Euro kary. Jak już powiedziałem - kogo nie interesuje kibicowanie i mecz, tylko zadymy, niech zamiast na stadion uda się do psychiatryka. Jak napisał kolega wyżej, tzw. kibole (bo kibicami ich nie nazwę) są głupimi szczeniakami mającym głęboko w dupie Wisłe w imię durnych małpich zachowań. Ale to zrozumiesz jak Ci trochę lat przybędzie.



Cytat z filmu: Są trzy kategorie kibiców: Pikniki, ultrasi i hoolsi

Zacznijcie szanować się wzajemnie! Bo swoim p-i-e-r-d-o-l-e-n-i-e-m na forum nie zmienicie Wiślackiego klimatu kibicowskiego. Lubisz bezpiecznie dojść, dojechać do stadionu, siąść wygodnie na sektorze zobaczyć piękną oprawę, po czym bezpiecznie wrócić do domu z szalikiem owiniętym wokół szyi a nie schowanym w majtkach! To szanuj to co masz i pomyśl czasem że zawdzięczasz to kibicom a nie klubowi czy zarządowi! Zawdzięczasz to braciom po szalu, w większości zajebistym ludziom, młodym jak i starym dla których Wisła to coś więcej niż 5 liter i mecz raz na 2 tygodnie! Oni żyją tym na co dzień! Nie znasz tych ludzi, nie masz o nich zielonego pojęcia więc przestań pisać że powinni udać się do psychiatryka czy że zachowują się jak małpy!
Ostatnio edytowane przez Michal1906 : 11.03.2012 o godz. 21:08.
Odpowiedz cytując