Bobek90 napisał(a):

Michal1906
Piekne swiadectwo Poziom intelektualny? Mniej niz zero, uueoe mniej niz zero...
|
generalnie ma racje, brakuje jeszcze żeby jakaś frajernia pisała co kto ma robić na Wiśle, w rzeczywistości nie mając odwagi żeby zabrać głos w realnym świecie.
i co teraz? poszła kara i będziecie srać jeszcze bardziej we własne gniazdo ?
Wiadomo że kara jest potężna, ale kto z tych co najwięcej się srają był na tym meczu i wie za co ta kara? idę o zakład że nikt.