|
druzyny prowadzone wcześniej przez Lenczyka zazwyczaj wiosną grają znacznie słabiej.Coś Oro źle kombinuje podczas zimowych przygotowań.
Co do Legii to jeśli po sezonie sprzedadzą koljne swoje klejnoty (Wolski,Żyro) to z ligi mistrzów nic nie będzie.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 11.03.2012 o godz. 20:39.
|