Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19291
Stary 11.03.2012, 20:33
druzyny prowadzone wcześniej przez Lenczyka zazwyczaj wiosną grają znacznie słabiej.Coś Oro źle kombinuje podczas zimowych przygotowań.

Co do Legii to jeśli po sezonie sprzedadzą koljne swoje klejnoty (Wolski,Żyro) to z ligi mistrzów nic nie będzie.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 11.03.2012 o godz. 20:39.
Odpowiedz cytując