Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11097
Stary 11.03.2012, 20:19
serek.c2
Cytat:
Pojawiają się jakieś Bobki, robin hoody czy inne rinahy i bez skrępowania srają w swoje gniazdo otrzymując brawa od "postępowych europejczyków" tego forum... Przez takich jak Wy stajemy się popychadłami Europy. Przepraszajcie za wszystko gamonie...
Primo, nie sram we wlasne gniazdo. Nie pochlebiaj sobie, nie jestem w stanie identifikowac sie z tzw. "fanatykami-kibolami". To nie moje gniazdo. Jesli juz o gniazdach mowimy to nim moze byc Wisla Krakow. A w to gniazdo sracie wy, panowie.

Secundo, jestes w bledzie. To dokladnie przez takich jak wy uwazaja nas w europie za bydlo i dzicz. Wiem ze dla Ciebie to moze byc nie pojete, ale w cywilizowanym swiecie* szacunek zdobywa sie kultura i oglada a nie tupaniem nozka i kozakowaniem (nie majac przy okazji zadnych argumentow).



*Jako ze Polska jest coraz bardziej "cywilizowana" to i tutaj zaczynacie miec problem. Zaczyna sie, lepiej lub gorzej, rozmyslac nad tym problemem. I dobrze! Czym szybciej znikniecie ze stadionow tym lepiej.
Odpowiedz cytując