serek.c2
Cytat:
|
Pojawiają się jakieś Bobki, robin hoody czy inne rinahy i bez skrępowania srają w swoje gniazdo otrzymując brawa od "postępowych europejczyków" tego forum... Przez takich jak Wy stajemy się popychadłami Europy. Przepraszajcie za wszystko gamonie...
|
Primo, nie sram we wlasne gniazdo. Nie pochlebiaj sobie,
nie jestem w stanie identifikowac sie z tzw. "fanatykami-kibolami". To nie moje gniazdo. Jesli juz o gniazdach mowimy to nim moze byc Wisla Krakow. A w to gniazdo sracie wy, panowie.
Secundo, jestes w bledzie. To dokladnie przez takich jak wy uwazaja nas w europie za bydlo i dzicz. Wiem ze dla Ciebie to moze byc nie pojete, ale w cywilizowanym swiecie*
szacunek zdobywa sie kultura i oglada a nie tupaniem nozka i kozakowaniem (nie majac przy okazji zadnych argumentow).
*Jako ze Polska jest coraz bardziej "cywilizowana" to i tutaj zaczynacie miec problem. Zaczyna sie, lepiej lub gorzej, rozmyslac nad tym problemem. I dobrze! Czym szybciej znikniecie ze stadionow tym lepiej.