Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
ReymontBoy
Member
Od: 03.2009
Offline
#
1483
11.03.2012, 20:17
Natkan
napisał(a):
Trenuje ktoś jakies sztuki walki? Ile razy w tyg pasowało by chodzić?
Przynajmniej 2 razy w tygodniu po ok 1,5 godziny,zależy też co chciałbyś trenować
ReymontBoy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ReymontBoy
Znajdź inne posty napisane przez ReymontBoy