Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
19285
11.03.2012, 19:13
Legia to przynajmniej ma jakąś ławkę. Jak ja widzę że Lenczyk próbuje ratować wynik wpuszczając Cetnarskiego i Dudka, a Kazio Węgrzyn mówi że najwyższa pora wpuścić Ćwieląnga by grę rozruszać, to mnie się tylko śmiać chce jak mocny jest to zespół.
Baala
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Baala
Znajdź inne posty napisane przez Baala