Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19285
Stary 11.03.2012, 19:13
Legia to przynajmniej ma jakąś ławkę. Jak ja widzę że Lenczyk próbuje ratować wynik wpuszczając Cetnarskiego i Dudka, a Kazio Węgrzyn mówi że najwyższa pora wpuścić Ćwieląnga by grę rozruszać, to mnie się tylko śmiać chce jak mocny jest to zespół.
Odpowiedz cytując