|
Szanowni moderatorzy,
jak co poniektórzy zaczynają sobie nawzajem wyliczać honor na kilogramy, zwłaszcza mierząc go siłą okładania po mordzie to chyba najwyższy czas, żeby zamknąć temat i pozwolić na ochłonięcie.
Zresztą, zdawało mi się, że większość tych tak gorąco rozdających etykietki pajaców i pikoli ma od pewnego czasu swoje miejsce w internecie. Kiedy je uruchomiono, podobno wszyscy mieli uciekać z tego zpikniczałego k*rwidołka do swojej oazy kumatości. O jak się napinali, o jak nie wygrażali pięścią administratorni i moderatorni, że jaką oni liczbą tam się nie katapultują i jak to forum nie zdechnie w ciągu miesiąca. A jak tak patrzę, to niektórzy tutaj zostali chyba tylko po to żeby wyzywać innych. Jak to ma tak wyglądać, to ja dziękuję.
|