|
Naprawdę sądzicie, że opcja Palikota to dewiacja, niewiele znaczący margines skazany na wymarcie, a konserwatywno-narodowa prawica to światopogląd centralny, zbliżony do naturalnego, wyznaczający i przyszłościowy? Wydaje mi się, że jest dokładnie odwrotnie, że Bobkowi90, trzeba przede wszystkim powiedzmy 40 lat, żeby tę dyskusję wygrać.Niezależnie od tego, kto ma rację. Z góry uprzedzam, że nie identyfikuję się z żadną ze stron tej zabawy.
|