Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Michacho
Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19273
Stary 11.03.2012, 17:41
Śląsk Wrocław ma wielkiego człowieka po swojej stronie ja również pozdrawiam kibiców Śląska Wrocław
http://golasso.pl/ks-natanek-chwali-...aedd302c000000


Co do meczu Śląsk - Korona, to Śląsk musi wygrać.
Odpowiedz cytując