Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Michacho
Member
Od: 03.2012
Offline
#
19273
11.03.2012, 17:41
Śląsk Wrocław ma wielkiego człowieka po swojej stronie
ja również pozdrawiam kibiców Śląska Wrocław
http://golasso.pl/ks-natanek-chwali-...aedd302c000000
Co do meczu Śląsk - Korona, to Śląsk musi wygrać.
Michacho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Michacho
Znajdź inne posty napisane przez Michacho