Swoją drogą, czy Legia może nazywać Wolskiego wychowankiem ? On jest tam 4 sezony, wcześniej 8 lat był zawodnikiem drużyny
Jastrząb Głowaczów. Więc to chyba tego klubu jest wychowankiem?
Ps. Swoją drogą, ciekawe jest to, że prezesem i trenerem tamtego klubu jest.. Krzysztof Wolski 