Czy SKWK wydalo juz oswiadczenie ze cala ta kara to jakies klamstwa ze strony UEFA i ze tak na prawde to na stadionie w Liege kompletnie nic zlego sie nie dzialo
... oh czy takze SKWK oswiadczylo ze to wszystko i tak wina Prezesa Basalaja i rezultat kompletnej nieudolnosci klubu?