Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19269
Stary 11.03.2012, 16:11
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Wśród Wiślaków jest wielu "zdeprawowanych" i "znudzonych" dekadentów których nie cieszy już MP. Chcieliby coś innego. Myślę że Wrocławianie nie są jeszcze "zepsuci" jak My częstym w ostatnich latach zdobywaniem MP
To nigdy się nie nudzi.
Odpowiedz cytując