|
Koneser
Offline
|
|
Ogryzek napisał(a): 
Wśród Wiślaków jest wielu "zdeprawowanych" i "znudzonych" dekadentów których nie cieszy już MP. Chcieliby coś innego. Myślę że Wrocławianie nie są jeszcze "zepsuci" jak My częstym w ostatnich latach zdobywaniem MP
|
To nigdy się nie nudzi.
|
|