|
1. Janczyk poszedł po strzeleniu 4 goli w rundzie do CSKA za jakieś szalone pieniądze.
2. Mierzejewski poszedł po strzeleniu 7 goli w dwie rundy do Trabzonu za jakieś szalone pieniądze.
Niby dlaczego to się ma nie powtórzyć jeżeli dowieziemy mistrza, dorzucimy puchar i wejdziemy jakimś cudem do LM? A Wolski w tym czasie będzie w pierwszym składzie, Smuda zwariuje i go weźmie na euro itp.
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|