Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19264
Stary 11.03.2012, 15:53
1. Janczyk poszedł po strzeleniu 4 goli w rundzie do CSKA za jakieś szalone pieniądze.

2. Mierzejewski poszedł po strzeleniu 7 goli w dwie rundy do Trabzonu za jakieś szalone pieniądze.

Niby dlaczego to się ma nie powtórzyć jeżeli dowieziemy mistrza, dorzucimy puchar i wejdziemy jakimś cudem do LM? A Wolski w tym czasie będzie w pierwszym składzie, Smuda zwariuje i go weźmie na euro itp.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując