Wyświetl pojedynczy post
ruthless06
Junior Member
 
Od: 07.2008
Skąd: KW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11074
Stary 11.03.2012, 15:22
Rinah napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że karę od UEFA zapłacą w całości kibice i SKWK, a nie klub. Oni nabroili, oni niech płacą. Szczególnie, że uwielbiają mówić: "Wisła to my!" Więc skoro tak, płaćcie z własnej kieszeni, za własne zachowanie. Inaczej będziecie zwykłymi hipokrytami. Chyba, że w tym wypadku to "słynne" zdanie nie obowiązuje? No jak to jest Panowie z SKWK i nie tylko?

Za co mamy płacic? Byłeś w Liege? Co zostało zdewastowane? Stała się komuś krzywda?
Odpowiedz cytując