Pan Jotka napisał(a):

Przyjdzie 4 mln euro...Chłopy otrząśnijcie się! Jeden z najlepszych skrzydlowych w Polsce wg fachowcow-Patryk Malecki jedzie wlasnie na testy do klu bu II ligi angielskiej. A wy myslicie ze przyjdzie ktos do Legii i wywali 4 mln euro za zawodnika co strzelil 4 gole w ekstraklasie polskiej? 
ZEJDZCIE NA ZIEMIE LUDZIE!!!!
|
"Gdyby przyszła", a nie "przyjdzie". Realnie mogliby teraz dostać za niego góra 3 mln euro jak niegdyś za Janczyka i nie byłoby w tym nic zaskakującego. Za podobne kwoty odchodzą podobni zawodnicy na Bałkanach. A lepsi nawet za wspomniane 10 mln, czy 20.
A co uważasz, że Małecki powinien grać w Premier League? Moim zdaniem co najwyżej w Premier Lidze, czy jak się tam nazywa rosyjska ekstraklasa. Wolski jest 4 lata młodszy, znacznie lepiej wyszkolony technicznie, jak dotąd nie słychać o żadnych problemach z nim, a być może zna także angielski, no i co najważniejsze gra pod zespół.