Wyświetl pojedynczy post
ruthless06
Junior Member
 
Od: 07.2008
Skąd: KW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11070
Stary 11.03.2012, 14:41
michu-k napisał(a):Wyświetl post
Nie od dziś wiadomo, że oprócz "pikników" i kibiców dopingujących, stadion jest wylęgarnią hołoty i motłochu szukającą rozrywek na poziomie epoki kamienia łupanego.

Tych chwastów się nie wyrwie. Trzeba liczyć na samozagładę albo perfekcyjną destrukcję ze strony odpowiednich służb. A takie działania się w ostatnim czasie nasilają. Pozytywny sygnał.
Dzięki większości z tych "chwastów" kanar nie stoi pod stadionem czekając na koniec meczu, w celu obicia Ci facjaty i skonfiskowania szalika.

edit. Dodatkowo życzysz naszym chłopakom powinięcia przez niebieskich gadów. Zmiataj.
Ostatnio edytowane przez ruthless06 : 11.03.2012 o godz. 15:20.
Odpowiedz cytując