Dean napisał(a):

|
Celtic gra z Dundee w pucharze, a Brozia nawet na ławce nie ma. O co chodzi? ktoś wie?
|
Chyba trener go nie ceni. Oj wpadł biedny z deszczu pod rynnę.
Jemu trza było wypożyczyć się do Polski na te pół roku, a z drugiej strony np. nam też bardzo by się przydał.
Powołanie do kadry na ME pod coraz większym znakiem zapytania.