|
10 mln euro - cena bardzo, bardzo zaporowa. Prawie jak niegdyś 6 mln euro za Gargułę. Jednak pewnie, gdyby przyszła oferta 4 mln euro to by się nie wahali. Jak sam piłkarz będzie chciał odejść to nie będą mieli wiele do powiedzenia. Zawodnik, który chce odejść, a klub mu nie pozwala często obniża po takim czymś loty.
|