Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
ZoneNh
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: 50°03′41″N 19°56′18″E
Offline
#
11066
11.03.2012, 13:33
Jak dla mnie to osoby wypowiadające się negatywnie o naszych kibicach powinny zostac zbanowane. tak dla zasady, bo w*ierdolić im nie mozna
ZoneNh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ZoneNh
Znajdź inne posty napisane przez ZoneNh