Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11062
Stary 11.03.2012, 13:23
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Nic sie w Bydgoszczy nie stało. Kibice grzecznie siedzieli na miejscach a niedobra policja ich zaatakowała

A w Liege kibice też nie rzucali co chwile petard tylko UEFA je rzucała. A race same się odpaliły bo organizatorzy meczu je podłożyli i zaaranżowali całą sytuacje. Byle tak dalej
Wydarzenia bydgoskie same w sobie nei były powodem, by zamykać stadiony / zakazywać wyjazdów Bogu ducha winnym kibicom innych klubów. Dalej - odpalenie rac + jakieś petardy hukowe też nie są czymś "obcym" w Europie i też same w sobie nie stanowią powodu, by nakładać zakaz wyjazdowy + bez mała 100 tys euro kary. Te kary (konkretnie ich rozmiar) są zwyczajnie wynikiem recydywy... Bo przecież race były na Wiśle wcześniej i kary były mniejsze, o zakazie wyjazdowym nie wspominając.

Nigdzie nie pisałem natomiast, że w Bydgoszczy / Liege nic się nie działo, to już twoja błędna nadinterpretacja. Kary z dupy się nie biorą...
Odpowiedz cytując