robin hood napisał(a):

Czytam i nie wierze !!
Ludzie niektórych z Was naprawdę delikatnie rzecz ujmując pokręciło.
Tusk jest winny, no tak On rzucał petardami, śniegiem to On na Trybunach bawi się w politykę zamiast w kibicowanie.
To on po ostrym wejściu zamiast na minute przed końcem zacząć grę to rzucił się na zawodnika a po meczu jeszcze z szałem Wyspiańskiego w oczach chciał bić wszystkich na około.
Widzicie drzazgę u kogoś a nie widzicie Belki u siebie.
Jedno zdanie "Jesteśmy od lat na cenzurowanym jako kibice Polski i klubów.
Jesteśmy RECYDYWISTAMI.
Jakiekolwiek zachowanie w mniejszym lub większym stopniu sprzeczne z regulaminem będzie karane po czterokroć. No ale nie dość że 7 gniazdowych bawi się w politykę na trybunie to jeszcze na forum w temacie nie politycznym pier... głupoty
Jeśli to prawda co wyliczył Kha1 ze straciliśmy jakieś 1,2 mil euro to nie mam więcej pytań.
|
Nic dodać, nic ująć - może tylko to, że przecież oni, prawdziwi Polacy i obrońcy kibolskiego honoru, cierpią ogromne prześladowania niczym Chrystus na krzyżu...
Może skoro są tacy honorowi, to zrzucą się i zapłacą tą karę a nie zostawią to klubowi (SKWK pewnie też się dorzuci), ale znając życie to raczej niemożliwe. Klub np. z kasy za bilety wszystkich kibiców to pewnie zapłaci, a potem "C" zaśpiewa Basałaj sp...j.