Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19255
Stary 11.03.2012, 12:59
wwf napisał(a):Wyświetl post

Dlatego trzymamy kciuki za Sląsk. Legia nie może wejść do LM bo to oznacza dominację warszawy przez kolejne 20 lat.
Taaa, odrazu 40

Wolskim sie nie nacieszymy chyba za długo, ponoc juz w zimie AS Roma chciala go kupic... :(
Odpowiedz cytując