Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Luk_Biala_Gwiazda
Senior Member
Od: 08.2005
Offline
#
11054
11.03.2012, 12:37
Spokojnie, SKWK ma trochę środków z niezwróconych pieniędzy za Superpuchar niektórym, więc będzie miało z czego zapłacić część kary.
Luk_Biala_Gwiazda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk_Biala_Gwiazda
Znajdź inne posty napisane przez Luk_Biala_Gwiazda