To nie licytowanie - chciałem Ci uświadomić, że nie powinieneś się wypowiadać w tym temacie bo Cię po prostu w Liege nie było. Nie wiesz co się tam działo więc mógłbyś się najzwyczajniej w świecie nie odzywać.
ps. byłem wtedy we Wrocławiu
felipe napisał(a):

Kwintesencją tematu jest stwierdzenie z poprzedniej strony, że polscy kibice są na cenzurowanym w Europie, a tu była recydywa. Kolejna zresztą. A to, że niektórzy tego nie są w stanie pojąć takiej oczywistości to dowód, że są opóźnieni rozwojowo (delkatnie mówiąc) i tylko się kompromitują.
I potem zdziwienie, że są kary, paranoja...
|
Oczywiście felipe, przeprośmy jeszcze Twente za podrobione bilety i za to, że pobito naszych kolegów "recydywisto"...