Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11053
Stary 11.03.2012, 12:32
To nie licytowanie - chciałem Ci uświadomić, że nie powinieneś się wypowiadać w tym temacie bo Cię po prostu w Liege nie było. Nie wiesz co się tam działo więc mógłbyś się najzwyczajniej w świecie nie odzywać.

ps. byłem wtedy we Wrocławiu

felipe napisał(a):Wyświetl post
Kwintesencją tematu jest stwierdzenie z poprzedniej strony, że polscy kibice są na cenzurowanym w Europie, a tu była recydywa. Kolejna zresztą. A to, że niektórzy tego nie są w stanie pojąć takiej oczywistości to dowód, że są opóźnieni rozwojowo (delkatnie mówiąc) i tylko się kompromitują.

I potem zdziwienie, że są kary, paranoja...
Oczywiście felipe, przeprośmy jeszcze Twente za podrobione bilety i za to, że pobito naszych kolegów "recydywisto"...
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 11.03.2012 o godz. 12:35.
Odpowiedz cytując