Wyświetl pojedynczy post
jakkfk
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11050
Stary 11.03.2012, 12:21
robin hood napisał(a):Wyświetl post
Czytam i nie wierze !!
Ludzie niektórych z Was naprawdę delikatnie rzecz ujmując pokręciło.

Tusk jest winny, no tak On rzucał petardami, śniegiem to On na Trybunach bawi się w politykę zamiast w kibicowanie.
To on po ostrym wejściu zamiast na minute przed końcem zacząć grę to rzucił się na zawodnika a po meczu jeszcze z szałem Wyspiańskiego w oczach chciał bić wszystkich na około.

Widzicie drzazgę u kogoś a nie widzicie Belki u siebie.

Jedno zdanie "Jesteśmy od lat na cenzurowanym jako kibice Polski i klubów.
Jesteśmy RECYDYWISTAMI.
Jakiekolwiek zachowanie w mniejszym lub większym stopniu sprzeczne z regulaminem będzie karane po czterokroć. No ale nie dość że 7 gniazdowych bawi się w politykę na trybunie to jeszcze na forum w temacie nie politycznym pier... głupoty

Jeśli to prawda co wyliczył Kha1 ze straciliśmy jakieś 1,2 mil euro to nie mam więcej pytań.
Tak, jest winny, bo gdy raz pokazał, że byle org. jest ponad polskim prawem, ponad polskim rządem, od tego czasu musisz się liczyc z tym, ze owa organizacja nie bedzie szanowac polskich klubow.

PS
Pytasz o ministra Belkę
Cytat:
(...)Mój Boże, każdy z nas wie o sobie, że umrze, a jednak to mu nie przeszkadza pracować dla siebie, zdobywać sobie majątku, stanowiska, wpływów itd. Naszym zadaniem jako członków narodu nie jest zapewnienie mu wiecznego istnienia, ale tylko wydobycie z niego jak największych sił, wywalczenie mu jak najszerszego, najbogatszego, pod każdym względem najpełniejszego życia.
Odpowiedz cytując