Worcester no tak oczywiście mnie znasz wiesz kim jestem i jesteś przerażony że są kibice Wisły, którzy myślą inaczej niż Ty.
No i oczywiście jesteś przekonany w 100% że Gówno wiem. No tak masz rację oczywiście Bo Tylko Ty kibicujesz Wiśle od kilkudziesięciu lat i Tylko Ty jeździsz na Wyjazdy. Żyj w tej świadomości dalej powodzenia.
Yo Yo.
Miło się dyskutuje, już było kilku, którzy mnie za Błonia wysyłali jeszcze im się nie udało.
A tak na marginesie rozumiem że masz jakieś podstawy żeby ten nic do gorszej strony błoń przypisywać.
serek.c2
A kim Ty jesteś żeby mnie oceniać

Znasz mnie

Wiesz kim jestem, co robiłem
No tak Tylko Wy macie prawo do wypowiadania się nikt inny Tylko W macie słuszne prawo do oceniania i własnego zdania.
Przepraszam jak śmiałem się odezwać jeszcze raz "Wybaczcie"