Wyświetl pojedynczy post
robin hood
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11042
Stary 11.03.2012, 11:46
Worcester no tak oczywiście mnie znasz wiesz kim jestem i jesteś przerażony że są kibice Wisły, którzy myślą inaczej niż Ty.
No i oczywiście jesteś przekonany w 100% że Gówno wiem. No tak masz rację oczywiście Bo Tylko Ty kibicujesz Wiśle od kilkudziesięciu lat i Tylko Ty jeździsz na Wyjazdy. Żyj w tej świadomości dalej powodzenia.

Yo Yo.

Miło się dyskutuje, już było kilku, którzy mnie za Błonia wysyłali jeszcze im się nie udało.
A tak na marginesie rozumiem że masz jakieś podstawy żeby ten nic do gorszej strony błoń przypisywać.

serek.c2

A kim Ty jesteś żeby mnie oceniać Znasz mnie Wiesz kim jestem, co robiłem

No tak Tylko Wy macie prawo do wypowiadania się nikt inny Tylko W macie słuszne prawo do oceniania i własnego zdania.

Przepraszam jak śmiałem się odezwać jeszcze raz "Wybaczcie"
Ostatnio edytowane przez robin hood : 11.03.2012 o godz. 11:49.
Odpowiedz cytując