Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11033
Stary 11.03.2012, 09:13
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A tak niedawno legijne fachury i i miejscowi przytakiwacze głosili wszem i wobec jakie to PSV jest lepsze od Twente.
W tamtym momencie rzeczywiście PSV było lepsze, teraz PSV ma spory kryzys jeśli chodzi o grę defensywną, dostali 0:3 od Groningen, 2:4 od Valencii, no i wspomniane 2:6 z Twente, kiedy na lewo i prawo rozdawali prezenty rywalom. Na ten moment, kiedy mówiłem, że PSV jest lepsze, byli oni w tabeli wyżej o kilka punktów, grali w lidze lepszą piłkę, a z Twente na wyjeździe zremisowali 2:2, prowadząc jeszcze na 10 minut przed końcem 2:1.

Pół roku przed tym, kiedy mówiłem, że PSV jest lepsze, sytuacja również była odwrotna, trudno też, żebym odpowiadał za to, co się zdarzy kolejne kilka miesięcy później, nie jestem jasnowidzem.
Odpowiedz cytując