Gwiaździsty napisał(a):

|
A tak niedawno legijne fachury i i miejscowi przytakiwacze głosili wszem i wobec jakie to PSV jest lepsze od Twente.
|
W tamtym momencie rzeczywiście PSV było lepsze, teraz PSV ma spory kryzys jeśli chodzi o grę defensywną, dostali 0:3 od Groningen, 2:4 od Valencii, no i wspomniane 2:6 z Twente, kiedy na lewo i prawo rozdawali prezenty rywalom. Na ten moment, kiedy mówiłem, że PSV jest lepsze, byli oni w tabeli wyżej o kilka punktów, grali w lidze lepszą piłkę, a z Twente na wyjeździe zremisowali 2:2, prowadząc jeszcze na 10 minut przed końcem 2:1.
Pół roku przed tym, kiedy mówiłem, że PSV jest lepsze, sytuacja również była odwrotna, trudno też, żebym odpowiadał za to, co się zdarzy kolejne kilka miesięcy później, nie jestem jasnowidzem.