Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#612
Stary 11.03.2012, 08:32
Jeżeli nie zakwalifikowujemy się do pucharów a to będziemy wiedzieli myślę, że w ciągu 2 najbliższych tygodni czy tak się stanie pozycja Probierza w klubie będzie żadna. Michał Probierz przyszedł uratować dla nas ten sezon jeżeli mu nie wyjdzie na 100% odejdzie. Gorszą wiadomością dla kibiców powinno być to co się stanie po sezonie a co wiąże się z tym co jakiś czas temu pisałem bardzo możliwe że przyszły sezon Wisła będzie rozgrywała ale już NIE w ekstraklasie.
Odpowiedz cytując