Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 11.03.2012, 02:45
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Nie odniesliscie wrazenia ze z "dzisiejszej" Wisly do tej wielkiej Wisly Kasperczaka tylko Maor i Wilk mieli by szanse zagrac? reszta juz nie ławka,tylko trybuny.
Pareiko>Majdan
Chavez>Kłos

I jeszcze Iliew na ławkę by się załapał. Może Genkow też
Odpowiedz cytując