Wojtas napisał(a):

|
Nie odniesliscie wrazenia ze z "dzisiejszej" Wisly do tej wielkiej Wisly Kasperczaka tylko Maor i Wilk mieli by szanse zagrac? reszta juz nie ławka,tylko trybuny.
|
Pareiko>Majdan
Chavez>Kłos
I jeszcze Iliew na ławkę by się załapał. Może Genkow też
