|
Ciekawym pomysłem było by wspomniane już wcześniej wystawianie Lameya do pary z Jaliensem na środku obrony.
500k z nieuchronnego transferu Meliksona myślę że wystarczyło by na kontrakt dla Hleba- to był kreatywny pomocnik, nie zapomniał jak sie gra w piłkę a obecnie ma zniżkę formy- więc czemu nie? Skoro do Legii ściągneli Ljuboje. Co do kolejnego defensywnego pomocnika grającego do pary z Wlikiem to sumując obecny kontrakt Sobolewskiego i Nuneza otrzyma się niezła sumę- Stan znajdzie na pewno kogoś dobrego bez konieczności zapłacenia odstępnego.
Zasada "idziemy w jakość nie ilość" jest najlepsza. 6 gwiazd jest lepsze niż 14 równorzędnych graczy.
|