Gwiaździsty napisał(a):

|
Chłopstwo wielkopolskie nie kumate nie czytate. Widać, że na ten ich za....ów nie dochodzą wiadomości z Polski. W całej Polsce wiedziano co robić w 54 min. ale biedni i i niepoinformowani amikowcy ze swoją grupką dziewczyn z ul. Kałuży znowu pokrzywdzeni przez los. taka nacja. Po wprowadzeniu stanu wojennego w 1981 r. też ich nikt nie poinformował, ze trzeba podjąć strajk i jako jedyne miasto w Polsce siedzieli grzecznie i cicho jak mysz pod miotłą gdy reszta Polski stała.
|
Co do zachowania poznaniaków z ich koleżkami pełna racja- poziom dna. Jednakże uważam, że takie Twoje odwoływanie się do historii jest nie fair trochę bo w 1956 w Poznaniu jako pierwsi w Polsce poważnie zastrajkowali przeciwko komunistom i ubekom. Oddzielmy margines od ogółu.
Wracając do meritum tematu, będzie ciężko z kuchenkami w pucharze, wydaje mi się, że ich forma będzie rosła od kiedy pozbyli się JMB. Mają lepszą ławkę rezerwowych od naszej i mimo ich dotychczasowej gry i wyników mają większy potencjał ludzki. Zobaczymy czy trenerowi Probierzowi uda się szybko zmienić coś w grze Wisły, ale patrząc na co niektórych piłkarzy uważam to za trudne zadanie. Ale wierzę...
