Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54478
Stary 10.03.2012, 21:21
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie - Lamey w przeciwieństwie do Jaliensa zawsze grał poprawnie, czasem lepiej niz poprawnie. Ale skoro my groszem nie śmierdzimy bo nawet (podobno) nie płacimy terminowo za prąd - to uważam że Lameya trzeba pożegnać. To za duży luksus - rezerwowy obrońca za 300 tysięcy euro rocznie kontraktu. Zwłaszcza że możemy nawet nie grać w pucharach w następnym roku. Lepiej tą kasę przeznaczyć dla napastnika (typu Ljuboja) niż solidnego, ale nic więcej obrońcę. Z przodu jest większa posucha.
Lamey z Koroną grał na lewej obronie. Nie zagrał źle. Może tam go wystawiać? Wiadomo, że mamy deficyt lewych obrońców. Jest też inna możliwość. Nie mamy ostatnio skrzydeł. Jovanović ładnie się podłącza do akcji, można go wypróbować jako skrzydlowego, a wtedy Lamey grałby na PO.
Odpowiedz cytując