|
Żeby się przekonać trzeba by dać każdej porządzić ze stabilną większością. W ciągu dwudziestu lat testowane były już SLD, PSL, PO i choć w szczątkowej formie PiS. W mojej ocenie najbardziej przemyślane i efektywne były rządy PiS mimo egzotycznej koalicji z Andrzejem i Romanem. Co reszcie nocnozmianowców chluby nie przynosi. I pozwala wysnuć wniosek że dla SLD, PSL i PO istotą jest koryto i związane z nim korzyści. Wszystko poza tym to marność. O Palikocie nie wspominam bo to szalupa która ma zmieścić niedobitków z katastrofy do której nieuchronnie jako państwo zmierzamy.
|