Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16101
Stary 10.03.2012, 21:13
Żeby się przekonać trzeba by dać każdej porządzić ze stabilną większością. W ciągu dwudziestu lat testowane były już SLD, PSL, PO i choć w szczątkowej formie PiS. W mojej ocenie najbardziej przemyślane i efektywne były rządy PiS mimo egzotycznej koalicji z Andrzejem i Romanem. Co reszcie nocnozmianowców chluby nie przynosi. I pozwala wysnuć wniosek że dla SLD, PSL i PO istotą jest koryto i związane z nim korzyści. Wszystko poza tym to marność. O Palikocie nie wspominam bo to szalupa która ma zmieścić niedobitków z katastrofy do której nieuchronnie jako państwo zmierzamy.
Hej Nasz TS !!