Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#605
Stary 10.03.2012, 21:02
allon napisał(a):Wyświetl post
W obliczu powtórzenia sukcesu z LE z przed wielu lat , obrony tytułu w zeszłym roku taki post to kula w płot.
Poza tym wychodzicie z założenia jakby przebudowa drużyny była zakończona , tymczasem skład nie jest przebudowany nawet w połowie
LE to był fart stulecia, a MP...
Zobacz ile wtedy punktów zdobyliśmy, ile spotkań przegraliśmy.
Odpowiedz cytując