allon napisał(a):

W obliczu powtórzenia sukcesu z LE z przed wielu lat , obrony tytułu w zeszłym roku taki post to kula w płot.
Poza tym wychodzicie z założenia jakby przebudowa drużyny była zakończona , tymczasem skład nie jest przebudowany nawet w połowie
|
LE to był fart stulecia, a MP...
Zobacz ile wtedy punktów zdobyliśmy, ile spotkań przegraliśmy.