Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Michacho
Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19249
Stary 10.03.2012, 19:57
Biorąc pod uwagę to co dzieje się w Polskiej lidze, czyli jak grają Polskie kluby, to w tym momencie Legia jest chyba jedynym klubem, który mógłby walczyć w LE. Oczywiście trzymam kciuki za Śląsk, niewiele brakuje do lidera, runda jesienna należy do nich, wiosna trochę gorzej, ale jednak czołówka jest. Jednak biorąc poziom LE nie widzę zbytnio gry Śląska. Co do Ruchu tak samo, poziom w Ekstraklasie całkiem niezły, ale nie można porównywać poziomu gry na naszym podwórku, do gry w LE.
Odpowiedz cytując