michu-k napisał(a):


Wezmę udział w White Star Awards 12 tylko po to, żeby zagłosować na to jako na najgłupszy post.
To nie było do piłkarza Cracovii tylko Ruchu czy Górnika. Ogarnij się.
|
Weż sobie nawet udział w wyborach miss mokrego podkoszulka jak czujesz taką potrzebę .
Kogo to obchodzi co powiedział Małecki do Ntibazonkizy czy innego hanysa. Bo w jakim stopniu to coś ma wpływ na jego przywiązanie do Wisły? Rozmywasz tylko problem.
Wiec nie nabijaj sobie głupich postów, tak tylko na marginesie.