Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54476
Stary 10.03.2012, 19:50
michu-k napisał(a):Wyświetl post


Wezmę udział w White Star Awards 12 tylko po to, żeby zagłosować na to jako na najgłupszy post.

To nie było do piłkarza Cracovii tylko Ruchu czy Górnika. Ogarnij się.
Weż sobie nawet udział w wyborach miss mokrego podkoszulka jak czujesz taką potrzebę .
Kogo to obchodzi co powiedział Małecki do Ntibazonkizy czy innego hanysa. Bo w jakim stopniu to coś ma wpływ na jego przywiązanie do Wisły? Rozmywasz tylko problem.

Wiec nie nabijaj sobie głupich postów, tak tylko na marginesie.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 10.03.2012 o godz. 19:52.
Odpowiedz cytując