Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19248
Stary 10.03.2012, 19:44
jasne że wszystko sie może wydarzyć, póki co Legia pomimo że nie zagrała wielkiego meczu - wywozi kolejne 3 punkty. Jak dla mnie - to JEDYNY zespół który zasluguje na zdobycie tytułu...
Odpowiedz cytując