|
I Legia nie może być pewna, że pozostanie liderem do końca. Zostało jeszcze 9 kolejek, więc wszystko może się wydarzyć. Wisła słabo gra w lidze, więc nie nastawiałbym się w tym sezonie na LE. Wisła potrzebuje wzmocnień, bo poza Meliksonem, który jest jedynym pewniakiem, który strzela bramki nie ma nikogo. Te wszystkie mecze w rundzie wiosennej świetnie to ukazują.
|