Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Michacho
Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19245
Stary 10.03.2012, 19:28
I Legia nie może być pewna, że pozostanie liderem do końca. Zostało jeszcze 9 kolejek, więc wszystko może się wydarzyć. Wisła słabo gra w lidze, więc nie nastawiałbym się w tym sezonie na LE. Wisła potrzebuje wzmocnień, bo poza Meliksonem, który jest jedynym pewniakiem, który strzela bramki nie ma nikogo. Te wszystkie mecze w rundzie wiosennej świetnie to ukazują.
Odpowiedz cytując