Dariook napisał(a):

|
Ps: Może cię to zszokować ale większość kibiców Białej Gwiazdy słowa "kim ty ....a jesteś pedale" uznaje jako jedne z przyjemniejszych, odnoszących sie do pasiastych świń.
|
Wezmę udział w White Star Awards 12 tylko po to, żeby zagłosować na to jako na najgłupszy post.
To nie było do piłkarza Cracovii tylko Ruchu czy Górnika. Ogarnij się.