Wyświetl pojedynczy post
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#603
Stary 10.03.2012, 19:08
robin hood napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś na akademickich mistrzostwach polski w lekkiej atletyce dwóch naszych biegaczy złapało kontuzje, żeby nie stracić punktów i szans na drużynowy medal trener wstawił do sztafety skoczka w dal i miotacza nie mieliśmy pojęcia jak się biega sztafety pierwszy raz zmienialiśmy a mimo to mieliśmy biec w finale. Na 8 sztafet dwie zgubiły pałeczki, dwóch zawodników się wywaliło a jedną sztafetę zdyskwalifikowano za dwukrotny falstart. Zdobyliśmy My łamagi brązowy medal nie dla tego że byliśmy lepsi tylko inni mieli pecha albo byli słabi. TY mówisz o sukcesach w LE jakich sukcesach Miłość do klubu albo głupota mydli Ci obraz. Nie odnieśliśmy żadnego sukcesu, gramy jak łamagi nie mamy zaplecza i koncepcji budowania Klubu. Mamy starszego bramkarza, połowe składu na wypożyczeniu, nie mamy żadnego sensownego napastnika, Nie mamy zaplecza i żadnego młodego zawodnika który mógłby zastąpić łamagi z pierwszego składu. Nie mamy Właściciela, który chciałby jeszcze coś zainwestować. Nie mamy nic. A Ty mówisz o przebudowie. Jesteśmy jako klub i drużyna w czarnej D...
Nie uwierzysz ale... nie da się dominować wiecznie. 8 mistrzostw w 13 lat! 8! W 13 sezonach! Siłą rzeczy dołek musi się zdarzyć. Po sezonie wielu zawodnikom kończą się kontrakty, zła krew odejdzie i budujemy na nowo. Jak mnie w....ia takie niedocenianie tego co mamy. W Warszawie nawet nie pamiętają co to MP, w Poznaniu to z przed roku było, jest i będzie wielkim wydarzeniem, a u nas? U nas się gardzi mistrzostwem... Wyjście z grupy LE? Pff.. "A cóż to za osiągnięcie"... Ludzie, zimny okład na głowę!
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując