wolfy napisał(a):

Pomimo tego ma świetną technikę (przyjęcie, strzał, dośrodkowanie). Pytanie, co jest dla nas lepsze: nieokrzesany drewniak jak Cikos z dośrodkowaniem w aut, czy jednak mniej wydolny i starszy, ale - piłkarz.
Jeżeli stać nas na kontrakt Lameya, to ja bym go jeszcze rok zostawił.
|
Mam takie samo zdanie.
Lamey często "obrywał rykoszetem" za Jaliensa. Ale zawsze grał na równym poziomie. Bez szału, ale też bez rażących błędów.
Na rok powinni go jeszcze zostawić, bo nie wiadomo co za "cudo" mogą za Niego nam ściągnąć...